На початку нашого знайомства я хотіла б сказати декілька слів про себе, людину, яка створила цей інформаційний інтернет-проект.

Я – Валерія Кальченко, Ваш вірний друг, ліцензований екскурсовод, людина, яка допоможе Вам розкрити всі чудові місця Мілана та інших міст Північної Італії.

Моя історія досить оригінальна

Я народилася в Україні: місто Харків, де пройшло моє дитинство, досі вважається батьківщиною, і спогади про нього завжди теплі. Багато років тому я змінила своє місце проживання, переїхавши на територію найзагадковішої і гостинної країни – Італії. Практично 25 років я живу, працюю та насолоджуюся своїм захоплюючим дозвіллям в Мілані. Цікавість та бажання постійно вдосконалюватися сприяли мені отримати дві вищі освіти. З багатьох спеціальностей я вибрала професію філолога-перекладача, де вивчала іноземні мови: італійську та англійську. Трохи пізніше я отримала другу освіту в Італії і стала спеціалістом з міжнародних відносин. Тут же я здобула ще одну, найцікавішу професію, наповнену постійними подорожами та спілкуванням з новими людьми – ліцензований гід по Мілану та Італії.

Моя робота гідом розпочалася в 2011 році після складання іспиту. Не всі знають, що отримання ліцензії на проведення екскурсій – це нелегка робота. Ліцензія – це найвища оцінка знань, навичок та досвіду її власника. Мені довелося віддати багато зусиль, вивчати всі архітектурні пам’ятки, мистецтво та історію Італії і Мілана, опитувати місцевих мешканців, читати додаткову літературу, все це заради досягнення заповітної мети – стати ліцензованим екскурсоводом.

Улюблений, обожнюваний, таємничий, сповнений архітектурними протиріччями – мій Мілан! Я дослідила його вздовж і впоперек, і Ви можете розпочати дослідження на сторінках цього сайту. Метою створення цього проекту було занурити Вас в невелику екскурсію і різноманіття міста, наприклад:

  • Розкрити кілька таємниць міланської історії та старовинних будівель.
  • Зануритися в «смакові» уподобання італійців.
  • Зрозуміти, як виробляються найсмачніші вина та куди найкраще поїхати для їх дегустації.
  • Для бізнесменів відвідати відомі торгові майданчики, де знайдуться надійні партнери для успішного бізнесу.
  • А також я допоможу орендувати чи придбати нерухомість або відкрити свій бізнес в Італії.

Зі мною буде цікаво кожному! Душа компанії, любитель вечірок, веселий розповідач, шанувальник смачної їжі, палкий шанувальник найкращого італійського вина – все це зробить наші зустрічі незабутніми. Одним із моїх захоплень було вивчення виноробної галузі, що привело до отримання звання «Дипломованого сомельє».

Дозвольте запросити всіх охочих ознайомитися з цим інтерент-проектом, вибрати цікаву екскурсію та зробити попереднє замовлення на її відвідування. Тут, читаючи статті, Ви дізнаєтеся більше про мене та про Мілан!

Я відкрита для будь-яких ініціатив! Є цікаві пропозиції – розгляну їх із радістю!

Ваш надійний помічник, Валерія!

 

Від початку повномасштабного військового вторгнення 24/02/2022 країни агресорки росіії до України, ніякі туристичні або інші послуги я громадянам рф не надаю!

Від всіх моїх доходів обов’язковий донат на ЗСУ у розмірі 10%.