Lago Maggiore – дослівно перекладається як «велике озеро». Це дивовижне місце розташоване на кордоні двох держав: Італії та Швейцарії. Щоб дістатися до нього, необхідно тримати шлях від Ломбардії до П’ємонту. За деякими даними, воно має площу близько 212 кв. км, яке об’єм близько 37 кв. км. Дізнаючись про деякі деталі про нього, туристи будуть дивуватися, наприклад, деякі місця мають глибину близько 372 метрів. Вражаюче!

Якщо дивитися на берегову частину з висоти пташиного польоту, вона схожа на звивисту змію, що омиває берег прозорою водою. Це чудове місце для любителів пляжного відпочинку, адже тут все йому сприяє: теплий м’який клімат, прозора вода, чудові природні краєвиди, від яких захоплює дух!

Ми поїдемо Lago Maggiore на автомобілі. Приїхавши на місце призначення, ми проїдемо на територію знаменитого курорту, який розташований на береговій лінії міста Стрейза. Вся місцевість усіяна різноманітними спорудами.

Незліченні вілли, що чудово вписуються в архітектурний ансамбль, палаци, що потопають у зелених насадженнях – все це радуватиме своєю пишністю! Приїхавши до передмістя, перед нами постануть дві імениті споруди – вілла Таранто та вілла Паллавічіно.

Наше перебування тут не обмежиться лише оглядом мальовничих місць та архітектурних будівель. Любителям солодощів неодмінно захочеться спробувати найсмачніші ласощі, рецептуру якого було складено для Маргарити (італійська королева) – печиво, приготовлене з пісочного тіста «Маргеритине». Відмовлятися від дегустації ласощів не варто, адже оригінальне печиво готують лише у місті Стрезі.

Дивлячись на карту, можна помітити, що на відстані близько 500 метрів один від одного, прямо на озері розташовані невеликі симпатичні острівці. Нам належить відвідати 3 з них:

Isola Bella з італійської дослівно перекладається «красивий острів». На дуже крихітній площі (близько 0,064 кв. км) височить палац Борромео. Ми обов’язково увійдемо всередину подивитися унікальні збори колекцій живопису, антикваріату, інших цікавих експонатів. Сама будівля знаходиться в мальовничому ботанічному саду, який виглядає як 10 ступенів з каменю, що спускаються прямо до гладі.

Ступивши на землю острова Мадре, ми прогуляємося територією старовинного палацу та мальовничого саду.

Isola dei Pescatori італ. (Рибальський острів) – вважається найменшим островом. Важко уявити, але він лише 100 метрів шириною і близько 350 довжиною. Тут колись було село рибалок, деякі з них досі живуть там.

Детальна інформація надається за запитом, орієнтовна ціна подорожі 450 євро на особу (1-3 особи). Для груп понад 3 особи ціна розраховується окремо.

1

Вранці виїзд із Мілана на озеро Маджіоре

2

Через 1,5 години прибуття до м. Стрейза

3

Прогулянка по набережній м.Стрейза

4

Переміщення на острови на поромі

5

Відвідування острова Мадре

6

Відвідування острова Піскаторі (рибацького)

7

Обід (за бажанням)

8

Відвідування острова Белла та Бороміївського палацу

9

Повернення на поромі у м. Стрейза

10

Відбуття в Мілан

МІСЦЕ ВИЇЗДУ Ваш готель
ЧАС ВИЇЗДУ 9.00 чи 10.00
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Близько 20.00
ФОРМА ОДЯГУ/ВЗУТТЯ Зручний/Спортивне
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда

Трансфер

НЕ ВКЛЮЧЕНО Вхідні квитки на острови, квитки на пором, чай, кава, обід.
Экскурсия на озеро Маджиоре с гидом Валерией Кальченко
Экскурсия на озеро Маджиоре (фото 1)
Экскурсия на озеро Маджиоре (фото 2)
Экскурсия на озеро Маджиоре (фото 3)
Экскурсия на озеро Маджиоре (фото 4)