Ласкаво просимо на екскурсію «Мілан: Від Римської імперії до Відродження»! Ця захоплююча подорож історією Мілана триватиме протягом трьох годин і принесе Вам неповторний досвід, де Ви дізнаєтеся про сліди Римської імперії, таємниці середньовічних будівель та шедеври Відродження, що залишилися в цьому величному місті й продовжують вражати Вашу уяву.

Великий майстер Леонардо да Вінчі творив і працював у Мілані наприкінці XV століття, протягом 17 років при дворі герцога Людовіка Сфорца. Він був художником, дослідником, скульптором, виноробом і навіть модельєром. Його шедевр «Таємна вечеря» пов’язаний з історією родини Сфорца.

Хоча відвідування фрески «Таємна вечеря» Леонардо не включено у наш маршрут, ми зможемо зрозуміти спадщину великого майстра через роботи його колег та учнів.

Екскурсія розпочнеться з центру міста і проведе Вас через таємничі вулички та площі, де кожен камінь розповідає історії про минуле, що залишається непоміченим багатьма. Ваша подорож включатиме візити до таких визначних місць, як:

  • Будівля Міланського університету: Споруджена у другій половині XV століття за ініціативою герцога Міланського Франческо Сфорца, ця будівля мала служити єдиним великим шпиталем для лікування бідних хворих безкоштовно.
  • Вівтар Браманте: Відвідайте цей храм, де геніальне використання оптичної ілюзії створює враження присутності масштабного вівтаря.
  • Колони Базиліки Святого Лаврентія: Розкрийте перед собою Римську епоху, спостерігаючи за величавою колонадою, що передує величному куполу храму.
  • Храм Святого Амвросія: Відвідайте цей храм, що служить останнім спочинком для святих мучеників.
  • Храм Святого Мавриція: Цей храм розділений на дві частини – передня, призначена для вірян, і задня, яка була зарезервована для монахинь монастиря. Сьогодні цей храм залишається важливим свідченням мистецтва Відродження та історії Мілана, з великою кількістю своїх оригінальних фресок.
1

Зустріч у центрі Мілану

2

Будівля Міланського університету

3

Вівтар Браманте

4

Колони Святого Лаврентія

5

Храм Святого Амвросія

6

Храм Святого Мавриція

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ На площі Дуомо, під головою коня пам’ятника королю Віктору Еммануїлу II
ЧАСИ ТУРУ Рекомендований час початку: о 9:00/10:00/15:00
ТРИВАЛІСТЬ 3 години пішої екскурсії
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда
НЕ ВКЛЮЧЕНО Кава, пожертва для храму
РОЗМІР ГРУПИ Підходить для індивідуальних туристів, пар, невеликих груп
Екскурсія "Мілан: Від Римської імперії до Відродження"
Екскурсія "Мілан: Від Римської імперії до Відродження" (фото 1)
Екскурсія "Мілан: Від Римської імперії до Відродження" (фото 2)
Екскурсія "Мілан: Від Римської імперії до Відродження" (фото 3)
Екскурсія "Мілан: Від Римської імперії до Відродження" (фото 4)