Під час нашої ексклюзивної екскурсії «Прихована краса Мілана: Подорож крізь елегантність та історію», тривалістю близько 3,5 годин, Ви зможете насолодитися комфортним пересуванням на автомобілі та пішим маршрутом, щоб дослідити всі прекрасні місця Мілана, які перебувають за межами історичного центру. У нашому автопарку ми маємо автомобілі таких марок, як BMW і Mercedes V Class, який є мінівеном. Це ліцензований приватний транспорт, який забезпечує комфортну та безпечну подорож для груп від 1 до 6 мандрівників.

Екскурсія на автомобілі розпочнеться біля Вашого готелю. Ми відвідаємо квартал Нові Ворота, де буде зупинка для фотографій. Потім ми відправимось до парку Семпіоне, а далі до Арени, Тріумфальної Арки та Тріеннале. Зробимо невелику пішохідну прогулянку через замок Сфорцеско, колишню резиденцію герцогів Мілана, під час якої Ви зможете оглянути цей величний пам’ятник.

Після цього ми побачимо канали Навільї та храм Святого Євсторгія. Пройдемо повз старовічні ворота міста і побачимо будівлю Ка Гранде, колишнього шпиталю, де зараз знаходиться Міланський Державний університет. Наш маршрут завершиться прогулянкою до церкви святого Стефана та святого Бернардіно алле Осса. Екскурсія завершиться в центрі Мілана, пішки приблизно 40 хвилин.

Спочатку ми відвідаємо площу Дуомо – найвеличніший собор Італії, де Ви зможете роздивитися його чудову готичну архітектуру. Потім ми вирушимо до Галереї та театру Ла Скала.

Будь ласка, зверніть увагу, що маршрут може змінюватися, можуть бути додані інші зупинки за Вашим запитом, наприклад, стадіон Сан-Сіро. Наш тур розроблений з урахуванням Ваших побажань, з гнучкістю у маршруті для врахування дорожньої ситуації або конкретних інтересів.

1

Зустріч у готелі Мілану

2

Район Нові Ворота

3

Парк Семпіоне

4

Замок Сфорца

5

Канали Навільї

6

Будівля Міланського університету

7

Історичний центр: Дуомо, Галерея, Ла Скала

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ Ваш готель
ЧАСИ ТУРУ Рекомендований час початку – о 10:00/15:00, не пізніше 17:00
ТРИВАЛІСТЬ 3,5 години, з комфортабельним транспортом
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда

Оренда авто з приватним водієм

НЕ ВКЛЮЧЕНО Кава, сувеніри
РОЗМІР ГРУПИ Підходить для індивідуальних туристів, пар, невеликих груп, максимум до 6 чоловік
Автомобільна екскурсія по Мілану "Шлях до всіх пам'яток міста"
Автомобільна екскурсія по Мілану "Шлях до всіх пам'яток міста" (фото 1)
Автомобільна екскурсія по Мілану "Шлях до всіх пам'яток міста" (фото 2)
Автомобільна екскурсія по Мілану "Шлях до всіх пам'яток міста" (фото 3)
Автомобільна екскурсія по Мілану "Шлях до всіх пам'яток міста" (фото 4)