Запрошуємо кожного забронювати наповнену духом Середньовіччя виїзну екскурсію по Нижньому Бергамо. Також нас чекає насичена, неймовірно захоплююча автомобільна прогулянка, в яку увійде відвідування основних монументів, розташованих у Нижньому місті.

Це місце одне із небагатьох італійських міст, де історичний центр оточений фортечною стіною. Щоб мандрівники почали трохи орієнтуватися на місцевості, їм слід знати, що Бергамо поділяється на дві частини:

  • La Citta Alta – таку назву має територія Старого міста, де зосереджені практично всі історичні пам’ятки.
  • La Citta”Bassa – частина міста, що різко контрастує із Середньовічними спорудами, де височіють сучасні будівлі, вирує життя.

Мало хто знає, що це місто подарувало світу знаменитого італійського оперного композитора Гаетано Доніцетті, який тут народився, жив та створював свої відомі твори. Туристи, які відвідали Бергамо у листопаді, неодмінно мають відвідати одну зі знаменних подій, присвячених композитору – оперний фестиваль. Його організовують щороку. Місце проведення – однойменний оперний театр, що у Нижньому місті.

Ми неодмінно відвідаємо найвідоміші храми, які вражають своїми розписами. Одним із творців шедеврів став венеціанський художник XVI століття Лоренцо Лотто. Не пройдемо повз картинну галерею Каррара, засновану далекого 1796 року.

Перемістившись углиб Старого міста, нам доведеться вивчити найприголомшливіші середньовічні будови, наприклад:

  • Будівля Кафедрального собору св. Олександра Бергамського. Цей святий вважається міським покровителем, а собор, зведений на його честь – Бергамським Дуомо.
  • Розглянемо монументальні стіни міста, довжина яких дорівнює приблизно 6200 метрів. Історія їх будівництва досить цікава й не позбавлена ​​«втрат». Важко уявити, але для того, щоб їх звести, потрібно було руйнувати існуючі на той час житлові об’єкти та храми.

Нашим дорогим гостям, які трохи втомилися, але насолодилися прогулянками та оглядом всіх основних міських пам’яток середньовічних споруд, належить переміститися далі – до передмістя Бергамо.

Ще до прибуття на місце призначення відкриються чудові навколишні пейзажі. Ми проїжджатимемо між величезних виноградників, деякі з яких розташовані на території фортечних замків. Можливо, це саме ті виноградні лози, з яких роблять одне із рідкісних марочних вин вищої категорії DOCG. Саме його Вам і доведеться спробувати. Це знамените Moscato di Scanso – вино із незрівнянним смаком, що колись, ще у XV столітті, звело із розуму аристократів.

Ціна туру 380 євро із розрахунку 1-3 особи. Групи від 4-х осіб – ціна по запиту.

1

Вранці виїзд із Мілану до Бергамо

2

Через 1 годину прибуття на місце екскурсії

3

Прогулянка пішохідна Верхнім містом – 2,5 години

4

Огляд основних визначних пам'яток (фортеця Рокка, стара площа, кафедральний собор, церква св. Діви Марії Маджіоре, капела Коллеоні, Цитадель)

5

Обід (за бажанням)

6

Відвідування виноробні

7

Відбуття в Мілан

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ Ваш готель
ЧАС ВИЇЗДУ Приблизно 10:00
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Близько 18:00
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ВЗУТТЯ Спортивне
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Трансфер

Послуги гіда

НЕ ВКЛЮЧЕНО Квитки на фунікулер, чай, каву, обід, дегустації на виноробні.
Автомобільна екскурсія по Нижньому Бергамо
Автомобільна екскурсія по Нижньому Бергамо (фото 1)
Автомобільна екскурсія по Нижньому Бергамо (фото 2)
Автомобільна екскурсія по Нижньому Бергамо (фото 3)
Автомобільна екскурсія по Нижньому Бергамо (фото 4)