Приєднайтеся до нашої 3-годинної пішохідної екскурсії, яка розкриває багатство Мілану через його найзнаменитіші пам’ятки. Ми почнемо нашу подорож з величного Собору Дуомо, що зачаровує своєю готичною архітектурою та витонченими шпилями, які пронизують небо. Це не просто Кафедральний собор Мілану, а символ ломбардійської духовності та мистецтва, чия кожна скульптура та вітраж розповідають власну історію.

Продовжимо свій шлях до Музею Театру Ла Скала, де кожен куток вібрує від музичних історій та оперних тріумфів. Відвідування цього музею дозволить Вам заглибитися у світ великої опери, познайомить з рідкісними музичними інструментами, особистими речами видатних композиторів та артистів, що стали частиною історії світової музики.

Завершальною точкою нашого маршруту стане чарівний район Брера – серце міланської богеми. Відомий своїми художніми галереями та антикварними крамницями, район Брера є місцем, де мистецтво та історія переплітаються на кожному кроці. Прогулянка його вузькими вуличками, вкритими бруківкою, розкриє перед Вами унікальний світ, де кожен куточок переповідає своє неповторне багатовікове існування.

Цей тур – це захопливе поєднання історичної величі та культурної витонченості Мілану, ідеально підходить для шанувальників мистецтва

Відвідування Собору Дуомо: Наша подорож починається з легендарного Собору Дуомо, який є втіленням італійської майстерності та шедевром готичної архітектури. Ексклюзивний доступ до даху Собору Дуомо: обійдіть черги та відкрийте для себе місто з висоти пташиного польоту, щоб насолодитися панорамними видами на Мілан.

Музей Театру Ла Скала, де Ви зануритесь у трьохсотрічну історію опери, відчуєте дух історії та побачите численні музичні реліквії та артефакти, що відтворюють дух мистецтва Мілану.

Огляд району Брера: Після театру прогулянка приведе нас до району Брера, який є одним із найбільш мальовничих та артистичних у місті. Він відомий своїми бутиками, антикварними магазинами та витонченими арт-галереями, які разом створюють атмосферу старовинного італійського містечка. Тут розташована одна із найважливіших художніх галерей у світі, Пінакотека Брера, де зібрані твори мистецтва від середньовіччя до модерну.

1

Зустріч у центрі Мілану

2

Відвідування даху Собору Дуомо

3

Внутрішній огляд Собору Дуомо

4

Галерея Вітторіо Емануеле II

5

Відвідування Музею Театру Ла Скала

6

Огляд району Брера

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ На площі Дуомо, під головою коня пам’ятника королю Віктору Еммануїлу II
ЧАСИ ТУРУ Рекомендований час початку – о 9:00/10:00/11:00/14:00/15:00/17:00
ТРИВАЛІСТЬ 3 години пішої екскурсії
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда
НЕ ВКЛЮЧЕНО Будь ласка, зверніть увагу, що вартість квитків до пам’яток не включена у вартість екскурсії. Доступ до Собору і даху коштує додатково €23 на особу, в той час як вхід до Театру Ла Скала включає плату у розмірі €12 на особу.
РОЗМІР ГРУПИ Підходить для індивідуальних туристів, пар, невеликих груп. Також для великих груп (25 осіб, бронююється окремо). Цей маршрут може бути скорочений до 2 годин.
Пішохідна екскурсія "Шедеври Мілану: Собор Дуомо, Ла Скала, Брера"
Екскурсія "Шедеври Мілану". Огляд Собору Дуомо
Екскурсія "Шедеври Мілану". Огляд Галереї Вітторіо Емануеле II
Екскурсія "Шедеври Мілану". Огляд музею Театру Ла Скала
Екскурсія "Шедеври Мілану". Огляд району Брера