Хочете потрапити до місця, де здається, що час зупинився? Вирушайте в Бергамо – це містечко, яке розташоване на відстані близько 60 кілометрів від Мілана. Дивовижне й старовинне, з вузькими вуличками, величними стінами фортеці у центральній його частині та середньовічними будівлями.

Гуляючи Старим містом, мандрівники відвідають епоху Середньовіччя, здаватиметься, що вони перемістилися у минуле! Історія Бергамо йде в Античність – у час, коли влада належала Римській імперії. Досі її вплив простежується в організації вулиць та деяких споруд. Бергамо затишний, милий та розділений на 2 частини:

  • Верхній або Старе місто (La Citta Alta італ.).
  • Нижнє місто (La Citta” Bassa італ.).

Дві частини міста розділені фортечною спорудою – стіною, та розташовуються на пагорбах. Верхня частина міста, яка ховається за фортечною спорудою, зберігає унікальні середньовічні архітектурні пам’ятки, деякі з яких датуються XV ст. Міські частини з’єднані фунікулером, переміщення яким стане ще однією оригінальною подорожжю. Гості зможуть розглянути міську архітектуру зверху – ні з чим незрівнянний краєвид.

Потрапивши на територію La Citta Alta, вирушайте прогулятися «серцем» міста – центральною площею Vecchia. Саме із цього місця варто розпочати свою подорож, адже довкола зосереджено безліч найважливіших пам’яток, наприклад, будівля старої ратуші. Озирнувшись можна знайти будову La Torre Civica – середньовічну вежу, яка ще у XVI столітті була найвищою міською будовою (близько 57 метрів). Піднявшись на її верхівку, Ви потрапите на відкритий оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові міські пейзажі. Одне із цікавих місць – Археологічний музей, із 1960 року розташований в одному з історичних об’єктів – палаці Вісконті. Варто зазначити, що сама експозиція з’явилася у 1561 році у будівлі старої ратуші.

Вся наша міська пригода триватиме близько 2,5 годин. Проїдемося фунікулером, прогуляємося площею Взуттєвого ринку. У туристичний маршрут будуть включені: прогулянки Старим містом із відвідуванням фортеці Рокка, меморіального Парку, Старої площі, церкви Санта Марія Мажжіоре, капели Коллеоні, собору Святого Алессандра, цитаделі. Підійдемо до Воріт Святого Якова, заглянемо до консерваторії Доніцетті.

1

Зустріч у центрі Бергамо

2

Піша прогулянка історичним центром – близько 2.5 годин

3

Фортеця Рокка

4

Церква Санта Марія Мажжіоре

5

Капела Коллеоні

6

Район Сан Віржиліо

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ Біля фунікулера
ЧАСИ ТУРУ До нас можна приєднатися у три зручні часи: о 10:00 (в обід), 14:00 або 17:00
ТРИВАЛІСТЬ 2,5 години пішої екскурсії
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда
РОЗМІР ГРУПИ Підходить для індивідуальних туристів, пар, невеликих груп. Більші групи (10-15 осіб) за запитом.
ТРАНСФЕР Можна замовити трансфер з Мілану як додаткову опцію.
Екскурсія "Середньовічний Бергамо"
Екскурсія "Середньовічний Бергамо" (фото 1)
Екскурсія "Середньовічний Бергамо" (фото 2)
Екскурсія "Середньовічний Бергамо" (фото 3)
Екскурсія "Середньовічний Бергамо" (фото 4)