Північна частина Ломбардії має багато цікавих місць, що зачаровують своєю красою, але одне із них обов’язково необхідно відвідати кожному гостю. Ви маєте побачити перлину регіону – озеро Комо. Його чудові краєвиди зачаровують місцевих мешканців та мандрівників, людей, які прямують до нього для натхнення.

Пишність гірських пейзажів у поєднанні з небесною блакиттю та прозорою водяною гладдю роблять його одним із мальовничих місць, де хочуть провести свою відпустку туристи. Територія берега посипана розкішними віллами, доглянутими парками, але ми маємо вирушити сюди на деякий час, щоб, можливо, знову повернутися надовго.

Нами розроблено кілька пропозицій, обравши одну із них, Ви відправитеся на комфортабельному автомобілі насолоджуватися природними шедеврами:

 • Варіант 1. «Три рукава озера». Зупинивши свій вибір на цьому варіанті, ми за 8-годинну подорож відвідаємо міста Лекко, Белладжіо й обов’язково заглянемо в Комо.
 • Варіант 2. «Озера: Комо та Лугано». Цікавий тур тривалістю 10 годин. За цей час побуваємо у містах Комо й Белладжіо, детально розглянемо наймальовничіший рукав озера Комо, а також заїдемо до Швейцарії, де помилуємося іще одним прекрасним озером Лугано.
 • Варіант 3. Протягом 3-х годин на нас чекають піші прогулянки містом Комо та можливість піднятися на фунікулері для огляду місцевості із висоти.

Мандрівникам належить відвідати одне із найдивовижніших озер, яке займає 3 місце за своєю величиною у всій Італії. Його огортають мальовничі гірські схили, що досягають близько 2 000 метрів, створюючи невимовну красу відображення у воді. Тільки уявіть, наскільки краса може бути небезпечною – озеро має глибину приблизно 412 метрів! Це найглибше озеро Італії.

Залежно від обраного напрямку, ми маємо дивовижну подорож різними містами вздовж берегів озера, яке ділиться на 3 рукави:

 • Південний схід – м. Лекко.
 • Північна частина – м.Колико.
 • Південний захід – м. Комо.

Вирушивши до Лекко, розглянемо разючі архітектурні ансамблі минулого. Ми заглянемо у Базиліку св. Миколи, відвідаємо територію Палаццо Бовара та делле Пауре, прогуляємось палацом Кроче ді Мальта. Загалом тут близько 100 архітектурних пам’яток!

Міськими жителями було збудовано 4 мости через річку. Адда, що з’єднує місто із Міланом:

 • Вісконті – вважається найстародавнішим і найзнаменитішим далеко за межами Лекко.
 • Кенні – міст у сучасному виконанні.
 • Алессандро Манцоні – спеціально зведений для залізничних колій.

Місто Комо, основоположником будівництва вважається Цезар, завжди було місцем, що приваблює знаменитостей. Сьогодні його люблять відвідувати світові зірки кінематографа та працівники модної індустрії. Якщо піднятися на гору Брунате на фунікулері, відкриються фантастичні панорамні види.

Орієнтовна вартість подорожі:

 • Від 60 євро за годину (мінімум 3 години) туристи заплатять за відвідування центру Комо та гори Брунате. Тривалість приблизно 3:00.
 • Автомобільна подорож трьома «рукавами» (Белладжіо, Лекко, Комо), тривалістю близько 8 годин. Ціна від 450 євро із групи (1-3 особи).
 • 10-годинний автомобільний тур містами Белладжіо, Комо та заїзд у швейцарський Лугано орієнтовно коштуватиме 570 євро із групи (1-3 особи).
1

Вранці виїзд із Мілана на озеро Комо

2

Через 1 годину прибуття до рукава м. Лекко

3

Зупинка для фотографії

4

Переїзд до Белладжіо, зупинка

5

Відвідування садів вілли Мельці

6

Прогулянка історичним центром Белладжіо

7

Обід (за бажанням)

8

Переміщення до міста Комо (за бажанням на поромі)

9

Прогулянка історичним центром м. Комо

10

Відбуття у Мілан

МІСЦЕ ВИЇЗДУ Ваш готель
ЧАС ВИЇЗДУ Приблизно 10.00
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Близько 19.00
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда

Трансфер

НЕ ВКЛЮЧЕНО Вхідні квитки на віллу, квитки на пором, чай, кава, обід.
Экскурсия на озеро Комо с гидом Валерией Кальченко
Экскурсия на озеро Комо (фото 1)
Экскурсия на озеро Комо (фото 2)
Экскурсия на озеро Комо (фото 3)
Экскурсия на озеро Комо (фото 4)