Приїзд до Мілана можна порівняти зі святом. Приїхавши сюди надовго, кожен мандрівник знайде собі заняття до душі. Чого тільки варті гастрономічні делікатеси, прогулянка модними бутиками, відвідування картинних галерей чи вивчення історії міста!

Але що робити, коли Мілан – не кінцева зупинка, а Ви тут проїздом? Чи Ви настільки зайняті вирішенням питань бізнесу, що навіть немає можливості виділити цілий день на ознайомлення із цим дивовижним містом?

Відповідь досить проста! Вам необхідно забронювати оглядову екскурсію, її спрощений варіант, який займе лише 2 години Вашого дорогоцінного часу.

Ми вирушимо на чарівну екскурсію, яка охоплює значні місця, що дозволяють скласти певне уявлення про це найсучасніше європейське місто!

Ця захоплююча піша екскурсія, тривалістю всього 2 години, занурить Вас у серце Мілана, пульсуючої бізнес-столиці, багатої італійською культурою та спадщиною. Ідеально підходить для тих, хто знаходиться в короткому візиті, ділових мандрівників чи шанувальників шопінгу. Наша екскурсія пропонує незабутню прогулянку історичним центром Мілану, яка залишить у Вашій пам’яті безліч неповторних вражень.

 

Ми почнемо з огляду:

  • Замок Сфорца: Ця дивовижна споруда, яка має багатовікову історію, пережила безліч епох, неодноразово перебудовувалася, проте зберегла сліди Відродження.

Зануримося у минуле біля:

  • Руїни Імператорського палацу: Зануримося в минуле, досліджуючи залишки Імператорського палацу, де відлуння імперської величі та впливу стародавнього Риму на Мілан резонують з сучасними спорудами навколо.

Потім відвідаємо:

  • Площа Міланської фондової біржі, де вся увага буде прикута до одного зі скандальних архітектурних творів сучасності, який, за деякими даними, мав простояти лише 10 днів. Час минув – пам’ятник L.O.V.E. на місці.

Перемістимося на:

  • Стара торгівельна площа, будівництво якої датовано XII століттям. Перед нами відкриються величні старовинні споруди, наприклад: стародавня Ратуша, Лоджія Озії та інші; тут зустрічаються середньовічне та сучасне життя міста.

Відчуємо культурну велич:

  • Театр Ла Скала: Центр світової опери; тут спадщина класичної музики оживає через виступи легендарних артистів. Театр, більш унікальний усередині чим зовні, він має форму підкови, завдяки чому досягається відмінне звучання музичних інструментів та оперних голосів; глядачі розміщуються на 5-ступеневих ложах.

Прогуляємося по:

  • Галерея Мілана: Чудовий архітектурний шедевр, присвячений першому королю об’єднаної Італії Вітторіо Емануеле II. Пасаж, відкритій для гостей цілодобово, яскраво демонструє відданість Мілана художній елегантності та архітектурним інноваціям.

І завершимо нашу екскурсію:

  • Кафедральний собор Дуомо: Мабуть, найзахоплюючіша міська споруда з білого мармуру, виконана в готичному стилі. Його будівництво було розпочато наприкінці XIV сторіччя, але роботи були закінчені лише у 1965 році. Відвідування собору (всередині) можна провести самостійно або замовити як окрему екскурсію – тут можна надовго затриматися, розглядаючи всі його неймовірні скульптурні прикраси!

Приєднуйтесь до нашої подорожі по Мілану, де кожна пам’ятка розповідає свою унікальну історію, а кожен куточок міста шепоче таємниці давнини, що досі залишаються актуальними. Ця екскурсія – не просто прогулянка по Мілану; це вивчення міста, де історія та сучасність переплітаються, створюючи гармонійне поєднання краси та чарівності.

1

Місце зустрічі: у центрі Мілана

2

Піша екскурсія центром міста – 2,5 години

3

Площа Біржи

4

Стара риночна площа

5

Театр Ла Скала

6

Галерея Вітторіо Емануеле II

7

Площа Дуомо

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ На площі Дуомо, під головою коня пам’ятника королю Віктору Еммануїлу II
ЧАСИ ТУРУ Рекомендований час початку: о 9:00/10:00/11:00/14:00/15:00/17:00
ТРИВАЛІСТЬ 2,5 години пішої екскурсії
ФОРМА ОДЯГУ Зручний
ЩО ВЗЯТИ Фотоапарат

Воду

У ВАРТІСЬ ВКЛЮЧЕНО Послуги гіда
НЕ ВКЛЮЧЕНО Сувеніри, чай, кава
РОЗМІР ГРУПИ Підходить для індивідуальних туристів, пар, невеликих груп. Також для великих груп (25 осіб) – це дуже зручний маршрут, який може бути скорочений до 1,5 години.
Оглядова екскурсія "Класичний Мілан: від античності до сучасності"
Оглядова екскурсія "Класичний Мілан: від античності до сучасності" (фото 1)
Оглядова екскурсія "Класичний Мілан: від античності до сучасності" (фото 2)
Оглядова екскурсія "Класичний Мілан: від античності до сучасності" (фото 3)
Оглядова екскурсія "Класичний Мілан: від античності до сучасності" (фото 4)